Rezultatele concursului de fotografie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezultatele concursului de fotografie

Mesaj  Admin la data de Mar 23 Dec 2008, 20:26

In primul rand vreau sa le multumesc tuturor celor care au participat la acest concurs si au jucat corect , pentru ca evident scopul principal a fost sa ne distram putin in preajma sarbatorilor si de ce nu, sa facem o atmosfera mai placuta aici. Cu toate ca am facut apel la bunul simt al fiecaruia , se pare ca unii dintre noi nici macar atata lucru nu au si daca din respect pentru ceilalti nu au putut sa se abtina, se pare ca nici din respect pentru ei nu au reusit. Mi se pare un lucru penibil sa iti faci mai multe conturi sau sa iti chemi pe forum prietenii care nu au nici ce-a mai mica legatura cu motociclismul sau cu ceea ce incercam noi sa facem aici, doar pentru a te vota intr-un concurs al carui premiu erau cateva sticle de bere. Nici nu incerc sa imi imaginez de ce erau in stare unii daca premiul ar fi fost mai substantial….
Acestea fiind spuse o sa anunt adevaratii castigatori acum, daca cineva are nelamuri si vrea explicatii sa ma contacteze, iar daca simt nevoia sa intrebe in public, sunt invitati in "discutii". Nu vreau sa creez o atmosfera autoritara pe forum dar nici nu vreau sa intindem aici “noroiul” creeat de altii.
Inca odata multumesc tuturor celor care au participat si ii felicit pe castigatori:

premiul I - edddi
premiul II - laura_tazy
premiul III - alexa
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 19/02/2008

http://motomarket.buy-talk.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum